Students in Action: prezentace ateliérů pro širokou veřejnost

Prague CollegePRAHA - Prezentací svých prací pod názvem Students in Action (Studenti v akci), zahajují dne 28. března 2007 od 14. do 19. hodiny ateliéry grafické tvorby a intermediálních médií Prague College. Novináři, kteří jsou na prezentaci srdečně zváni, se mohou akce zúčastnit již od 12. do 14. hodiny, kdy jim budou k dispozici studenti a vyučující pro bližší informace. Součástí setkání s tiskem je i malé thajské občerstvení.

Prague College byla založena v roce 2004 kanadským podnikatelem Douglasem Hajkem. Nabízí vyšší odborné a univerzitní bakalářské vzdělání v agličtině a to v oblastech Business, Computing, Interactive Media a Graphic Design.

Students in ActionDiplomy a certifikáty v programu International Business lze získat na třech akademických úrovních podle délky a obsahu v 11 specializacích. Studium v rámci tzv. Higher National Diploma (Vyššího národního diplomu) umožňuje pokračování ve 3. ročníku s dosažením bakalářského titulu na více než 100 univerzitách ve Velké Británii a v Evropě. V současné době Prague College jedná o možnosti získat bakalářský titul také i v Praze.

Programy vycházející ze standardů britského kvalifikačního rámce a jsou v souladu s požadavky tzv. Boloňského procesu Evropské unie, mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a dvou britských vzdělávacích agentur: Edexcel a LCCI International Qualifications - LCCIEB.

Škola disponuje kvalitním zázemím, mezi které patří zejména individuální a praktický přístup ke studentům, nabídka půjček a stipendií, ale například v České republice naprosto unikátní digitální knihovna o 10.000 svazcích.

Pro bližší informace: Josef BROŽ, komunikační oddělení Prague College, mobil: 604 201 523.

Prague College
Polská 10, 120 00 - Praha 2-Vinohrady,
tel.:  222 722 544,  222 722 545, fax:  222 718 813,
e-mail: info@praguecollege.cz 

Přidáno: 22.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.