Studenti zvolili nejoblíbenější slevy za rok 2009

ISIC karta

Slevy studentům poskytuje leckdo. Ne každá sleva je však zajímavá a pro studenty atraktivní. Studentům jsme jako každý rok dali prostřednictvím ISIC AWARDS možnost vyjádřit svůj názor, čehož v hojném množství využili a zvolili nejoblíbenější poskytovatele slev v ČR. Oproti předchozím ročníkům pořádně zamíchali pořadím!

Největší změny proti uplynulému roku zaznamenala obecná kategorie Nejoblíbenější poskytovatel slev, ve které na pomyslný vrchol vystoupala síť McDonald's. S prázdnou neodchází ani loňský vítěz knihkupectví Neoluxor a na třetím místě se umístila síť multikin Cinestar.

Nejoblíbenějším lyžařským areálem je mezi studenty opět Skiareál Špindlerův Mlýn, který tak uhájil svou dominantní pozici z předchozích let. Na druhé místo se posunul z loňské třetí pozice Skialpin Pustevny, na bronzovou pozici pak poskočil areál Červenohorské sedlo.

Žebříček nejoblíbenějších hudebních festivalů se u studentů výrazně nemění, a tak, stejně jako vloni, nejvíce zabodoval Rock for People, jehož pořadatelé přivezli do Hradce Králové plejádu britských hvězd. Druhé místo obsadila Ostrava díky festivalu Colours of Ostrava, třetí příčku si pak, zejména díky loňskému vystoupení hudebního mága Mobyho, vydobyl Sázavafest.

„ISIC AWARDS dávají studentům možnost ocenit ty, kterým na nich záleží. Jsem rád, že této možnosti využívají a partnerům dávají svůj vděk za poskytované slevy a výhody najevo. Pro partnery ISIC i pro GTS ALIVE je názor studentů nesmírně důležitý a velmi motivující. Chtěl bych jim za něj touto cestou poděkovat“ uvedl Tomáš Vyskočil, ISIC National Manager.

ISIC AWARDS 2009 - výsledky

Obecná kat. - partneři: Kategorie festivaly: Kategorie zimní areály:
1. McDonald's 1. Rock for People 1. Skiareál Špindlerův Mlýn
2. Neoluxor 2. Colours of Ostrava 2. Skialpin Pustevny
3. Cinestar 3. Sázavafest 3. Červenohorské sedlo
Přidáno: 28.06.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.