Student Agency dává k letním studijním pobytům tablet zdarma

Společnost Student Agency, největší zprostředkovatel zahraničních studijních pobytů, přichází se zajímavou nabídkou. Ke všem nově zakoupeným studijním pobytům nabízí tablet zdarma. V zahraničí tedy můžete spojit užitečnou výuku jazyka s příjemným relaxováním, navíc s moderním elektronickým pomocníkem. Klienty čeká svět plný zábavy, cestování a nových přátelství. Jazykové pobyty jsou určeny dětem i dospělým.  

„Výuka může probíhat každý den, třeba i 8 hodin v kuse a to po dobu minimálně dvou týdnů. Vyučujícím bude vždy rodilý mluvčí,“ připomíná Zuzana Glierová, obchodní ředitelka pro studium v zahraničí společnosti Student Agency.  Není tedy pochyb, že na vás nikdo nebude mluvit česky. Tím pádem získáte výjimečnou šanci vstřebávat jazyk 24 hodin denně.

Studium jazyka v zemi jeho původu přináší neuvěřitelně rychlý pokrok a mnohem trvalejší znalosti. „Opravdu dobrou znalost jazyka, kterou by člověk při studiu doma získával jen velmi pracně a pomalu, může na jazykovém pobytu v zahraničí získat už během několika málo týdnů,“ říká Zuzana Glierová s tím, že pracovníci Student Agency klientům se vším poradí. Student Agency nabízí kvalitní servis, zázemí firmy s dvacetiletou praxí v oboru a bohaté zkušenosti.  

Podmínky pro získání tabletu:
1) Tablet se vztahuje k jazykovým kurzům závazně objednaným do 28. 2. 2013 a realizovaným v období 1. 6. - 31. 8. 2013
2) Závazné objednání kurzu znamená podpis smlouvy a úhradu 100% ceny pobytu do 28. 2. 2013.
3) Tablet se vztahuje k jazykovým kurzům v délce od 2 týdnů.
4) Tablet se nevztahuje na případy dárkových certifikátů, které nejsou zároveň kryty konkrétní smlouvou na vybraný pobyt.
5) Tablet bude předán osobně na pobočce Student Agency po podpisu smlouvy k jazykovému pobytu. Klient je povinnen při převzetí dárku podepsat předávácí protokol. Tablet nebude zasílán poštou.

Jazykový pobyt můžete objednávat na kterékoliv pobočce Student Agency, na e-mailu: studium@studentagency.cz.

Student Agency je největší zprostředkovatelskou agenturou zahraničních jazykových pobytů v České republice a na Slovensku. Nabízíme studium 10 jazyků ve více než 30 zemích světa. Vybírat můžete z jazykových pobytů pro dospělé, kterých mohou využít i studenti nad 16 let,  z pobytů pro business klientelu, z prázdninových jazykových kurzů pro děti a mládež nebo zvolit dlouhodobé studium na střední nebo vysoké škole v zahraničí. Školním kolektivům nabízíme rovněž výukové a poznávací zájezdy do zahraničí.

Přidáno: 05.02.2013, Zdroj: Student Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si