Středoškoláci si vybrali své kandidáty na Prince a Princeznu

Studenti středních škol si zvolili své kandidáty na Prince a Princeznu Majálesu. Semifinálový večer se uskutečnil 16. dubna od 19:00 hodin v pražském klubu Hany Bany. Ze šesti uchazečů a šesti uchazeček postoupili celkem tři kluci a tři dívky. O jejich postupu rozhodli diváci na základě speciálních hlasovacích lístků. Kdo získá titul Princ a Princezna Majálesu se však dozvíme až 30. dubna v Letňanech na některé z Majálesových stage.  

Duben patří studentům a v klubech po celé Praze to je vidět. Studentský měsíc sebou přinesl i volbu kandidátů na Prince a Princeznu Pražského Majálesu. Večer, který byl určen pro všechny středoškoláky, gympláky a další studenty i nestudenty, se nesl ve velmi veselé atmosféře. Kandidáti si zasoutěžili hned ve třech disciplínách. Měli za úkol najít na svém partnerovi odznáček, vypít plechovku Red Bullu dlouhým brčkem a vytáhnout co nejrychleji všechny kapesníčky z krabice. Slečny byly v této soutěži výrazně rychlejší. Ani diváci nezůstali pozadu. I pro ně tu byla připravena soutěž, a to v pojídání hamburgerů. Vítězovi se podařilo spořádat dva celé kousky za dvě minuty čistého času! Během večera panovala hodně uvolněná nálada a všichni tancovali do dlouhých ranních hodin. Některé skupinky předváděly opravdu velmi zajímavé taneční kreace. Kdo se tedy stane Princem a Princeznou pro letošní jubilejní 10. ročník Majálesu, se dozvíme už za pár dní…


Přidáno: 18.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.