Středoškoláci mají ještě dva týdny na přihlášení do Prezentiády

Pořadatelé soutěže Prezentiáda se rozhodli posunout uzávěrku přihlášek. Chtějí tím dát prostor všem studentům, kteří mají zájem se mistrovství v prezentování zúčastnit. Nový termín uzávěrek je příští pátek 16. dubna.

Posunutí termínu je možné díky dobré organizaci. „Máme vše perfektně připravené a můžeme si dovolit prodloužení termínu přihlašování o několik dnů,“ uvedl vedoucí soutěže Marek Palička.

Studenti nyní mají ještě celé dva týdny na to, aby sestavily svou prezentaci a pokusili se postupně probojovat až na finále soutěže konané v sídle Microsoftu. Tipy a triky, jak na prezentaci a prezentování, najdou na facebookových stránkách www.facebook.com/prezentiada.

Nekoktej a vyhraj

Prezentiáda je soutěž pro tříčlenné týmy středoškoláků, kteří mají za úkol vytvořit pod dohledem učitele informatiky prezentaci na téma „Moje škola“. Cílem soutěže je naučit studenty zvládat všechny roviny prezentování – od tvorby prezentace na počítači až po ústní přednes.
Nejlepší soutěžící a jejich školy se mohou těšit na ceny v hodnotě sto tisíc korun. Hlavní ceny pro soutěžící jsou herní konzole Xbox 360 od Microsoftu a pro školy projektor a LED panely od BenQ.

Soutěž pořádá občanské sdružení Student Cyber Games známé především díky organizaci každoročního mistrovství v piškvorkách.

Více informací o soutěži na www.prezentiada.cz.

Přidáno: 08.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si