Sto zvířat psům!

Nezisková organizace Pestrá společnost pořádá ve spolupráci s první kompletně bezbariérovou lodí v České republice - Cargo Gallery a nesmrtelnou kapelou Sto zvířat benefiční akci, která se uskuteční 19. 4. od 17:30 na pražské Náplavce. Bude to pořádná zvířecí párty a výtěžek bude věnován Pestré společnosti na výcvik asistenčních psů.

V úterý 19. 4. 2016 se od 17:30 otevřou na pražské Náplavce brány lodi Cargo gallery pro milovníky psů, příznivce hudebního stylu ska a zároveň všem, kteří rádi podpoří dobrou věc.

"U nás v Cargo Gallery jsme na život pod psa psi. Když zvířata, tak alespoň sto, aby byla společnost pestrá. Těšíme se, ať je z lodi Řáholec," říká jeden z provozovatelů lodi, Květoslav Vršovský.

Na co všechno se můžete těšit?

Jako první se na pódium postaví kapela Zelená konev, která celou akci zahájí a navodí tu správnou skáčkovou atmosféru.

Dále vás čekají ukázky vycvičených asistenčních psů Pestré společnosti a trochu se seznámíte s tím, jaká plemena jsou k výcviku vhodná, s čím vším psi dokáží pomoci a jak náročný a dlouhý je jejich výcvik, včetně finančního zajištění.

Zlatý hřeb večera začne v 19:00, kdy se taktovtky ujme kapela Sto zvířat, která zahraje hodinový set starých pecek, ale i zbrusu nových písní z alba Ministerstvo mýho nitra.

"Když nás Pestrá společnost oslovila a představila nám svůj nápad, neváhali jsme a tuhle skvělou nabídku přijali. Rádi podpoříme dobrou a smysluplnou věc, a navíc, kdo jiný by měl taky podpořit asistenční psy, než Sto zvířat. :)," dodává frontman kapely Sto zvířat, Honza Kalina.

O afterpárty se pak postará DJ Kolečko, který si už teď chystá speciální playlist a hrát bude střídavě ska a dance.

Bude to zkrátka párty, jak má být, tak přijďte!

Lístky jsou k dostání na www.smsticket.cz nebo na lodi Cargo Gallery - www.cargogallery.eu
Předprodej: 200 Kč
Na místě: 250 Kč

Pestrá společnost, o.p.s. se již od roku 2009 zabývá kvalitním bezkotcovým výcvikem asistenčních psů pro děti i dospělé se všemi druhy postižení. Od štěňátek do ukončení výcviku žijí psi v domácnostech trenérů a výcvik tak probíhá přirozenou formou. Organizace má akreditovaný bezkotcový výcvik od mezinárodní organizace Assistance Dogs Europe a je držitelem Značky spolehlivosti, který udělila po hloubkovém auditu Asociace veřejně prospěšných organizací.

Zdroj obrázku: Komise J. Williama FulbrightaPestrá společnost, o.p.s.

Přidáno: 06.04.2016, Zdroj: Pestrá společnost, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si