Staňte se tváří Vzdělání.CZ a vyhrajte hodinky 01TheOne!

Vzdelani Máte kreativní nápady a rádi fotíte? Chcete se podílet na prezentaci portálu Vzdělání.CZ a navíc vyhrát designové hodinky 01The One? Právě hledáme novou tvář Vzdělání.CZ!


Jak na to?

Vyfoťte sebe, svého kamaráda/kamarádku, dítě, psa ... ve spojitosti se školou či studiem a fotku nám pošlete. Z příchozích fotek vybereme tu nejoriginálnější a následně ji zapracujeme do grafické podoby Vzdělání.CZ.

Co můžete vyhrát?

1. cena: Hodinky 01TheOne Spinning Wheel AN08G06

Hodinky 01The One jsou luxusním designovým doplňkem. U většiny z nich je systém času založen na binárním kódu – který se skládá z čísel 0 a 1. Hodinky 01TheOne nosí Radek Štěpánek, Ben Cristovao, Yemi A.D., Steve Wozniak, Lukáš Hejlík, DJ Mekki Martin, Filip Gutwirth, Sandy Meyer-Woelden a další...

Další ceny: Knihy z nakladatelství Fragment

Kdy soutěž probíhá?

1.12.2011-31.1.2012

Fotky nám posílejte na sales@vzdelani.CZ.

Parametry

Velikost fotky: min. 1MB

Sponzoři soutěže

Společnost AG STYLE s.r.o., výhradní distributor hodinek 01TheOne do České republiky

Nakladatelství FRAGMENT

Přidáno: 29.11.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.