Starmix a Le clan uvádí hlavní house párty tohoto víkendu: Moon Light at midnight

Starmix a Le clan uvádí hlavní house párty tohoto víkendu: Moon Light at midnight. V tuto noc se představí klub Le Clan jako dějiště hlavní energické večerní párty začínající již ve 23:00 při zachování svého tradičního motta „Respect, Comfort, Freedom“. Tato párty se bude odlišovat od velkých klubů především mysticky příjemnou atmosférou a pikantními shows, které jsou tak typické pro Le Clan. Pokud se necháte unést atmosférou párty, možná rozkryjete některá mystéria a tajná zákoutí a nebo se vám také podaří uvíznout pod zámkem žaláře a jeho sexy strážkyň.

 

Starmix & Le Clan present:
Moon Light
at Midnight

BIG HOUSE PARTY

Start 23:00 h

Pátek 19. 10. 2007

Le Clan
Balbínová 23, Praha 2

DJ stars: Angel Charlie & David Monoszon, Pat Heart, Texx, J.S.

SHOWS LINEUP:
23:00 Open TWO stages
24:00 Free Thai massage for everyone
01:00 Luxury dancers in jail
02:00 Yemi AD & The Space girls
Moon cookies & space-cocktail all night

DJ LINEUP:

MAIN STAGE:
23:00 – 02:00 J.S.
02:00 – 05:00 Angel Charlie & David Monoszon
05:00 – 08:00 TEXX
08:00 - ??:00 Pat Heart

2nd STAGE:
23:00 – 02:00 David Monoszon
02:00 – 05:00 Pat Heart
05:00 – ?? Angel Charlie

Vstupné 200,- Kč
Dívky for free all nigt!
Guestlist pouze do 24:00

Více informací na www.starmixparty.cz.

Přidáno: 16.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…