Srovnejte si školy na Dni otevřených dveří – NEWTON College vs. Fakulta podnikatelská VUT v Brně

NEWTON College

Uvažujete-li o studiu manažerského či a ekonomického oboru, využijte zajímavé možnosti navštívit zároveň Den otevřených dveří na veřejné a soukromé škole a porovnat, jaký je mezi nimi rozdíl.

Vysoká škola managementu a podnikání NEWTON College vás zve na Den otevřených dveří konaný ve čtvrtek 20. ledna 2011od 16.30 do 19.30 hodin v nových prostorách na Rašínově ulici č. 2 v centru Brna.

V tento den se můžete od 13:00 také seznámit s Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně, která nabízí ekonomicko-manažerské obory, a poté zavítat od 16:30 na NEWTON College a podívat se, co nabízí jedna z nejlepších soukromých VŠ a jak se na ní vyučuje. Můžete tak v jeden den osobně poznat dvě různé školy nabízející podobně zaměřené obory a lépe si vyhodnotit, který typ školy a styl výuky je vám bližší.

Na začátek Dne otevřených dveří na NEWTON College pro vás bude připravena prezentace, která vám představí školu a obory, které se zde vyučují. Jedná se o tříleté bakalářské obory Management se zaměřením na psychologii, Globální podnikání a management a Management mezinárodních institucí a veřejné správy. V programu Dne otevřených dveří budou následovat ukázky výuky předmětů Psychologie pro manažery a Krizový management. Dále si v doprovodu studentů budete moci projít nové prostory školy a také si s nimi popovídat o všem, co vás v souvislosti se studiem na NEWTON College zajímá.

Kompletní program Dne otevřených dveří 20. ledna

Na  Dni otevřených dveří na NEWTON College můžete podat přihlášku ke studiu a absolvovat přijímací rozhovor, jehož cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Se zástupci školy také můžete konzultovat možnosti financování školného.

Pokud Vám nebude vyhovovat tento termín, další možnost navštívit NEWTON College budete mít dne 22. ledna od 10:00 či 19. února taktéž od 10:00.

Kompletní program Dne otevřených dveří 22. ledna

Přidáno: 10.01.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…