SpringFest v Krakonošově revíru

Spring fest logo14. 5. 2011 Skiareál Horní Domky, Rokytnice nad Jizerou

Sojka Bonzačka ohlašuje blížící se událost přímo pod Kotlem, sídlem Pána hor. Setkání fanoušků dobré hudby od folku a funku, přes rock a punk až po něco tvrdšího, vypukne již v sobotu 14. 5. 2011. Pod dohledem Krakonoše v horském městečku Rokytnice nad Jizerou. Přímo ve ski-areálu Horní Domky vystoupí 12 kapel na 2 podiích za doprovodu celovečerního zábavného i vzdělávacího programu.

Festivalem nás provede Petr Srna, který přivítá tyto formace: !ON, UP!Great, Šatlava, VEvývoji, František Nedvěd ml., The Elements (SK) aj. Jako hlavní hosty večera jsme pro letošní ročník vybrali originální dvojičku: několikanásobného výherce cen Akademie populární hudby Anděl, skupinu Traband (www.traband.net) a snad pro každého známou punkrockovou formaci Jaksi Taksi (www.jaksitaksi.cz).

Krom hudby jsou v programu připraveny tyto aktivity: výstavy a vernisáže maleb, kreseb, fotografií a skla, lanové centrum, soutěž o paragliding, okružní jízdy lanovou dráhou a jiné. Také přivítáme mnoho hostů, kteří povedou diskuse na místě zvaném Beseda Stage (program je na webu akce).
A na závěr tu máme perličku: na akci bude stroj na výrobu placek. Stačí se nechat vyfotit, třeba s nějakou hvězdou večera, a my Vám ihned uděláme originální placku.

Shlédněte pozvání na akci od samotného Krakonoše: http://www.youtube.com/watch?v=M_xQu5wL_Vs

Na webu projektu www.springfest.cz naleznete veškeré informace včetně online předprodeje za 110,- Kč.
A pokud se nacházíte ve finanční tísni, neváhejte a surfujte po internetu, rozdali jsme spoustu vstupenek do soutěží informačních portálů.

Přidáno: 21.03.2011, Zdroj: Blue Effect

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.