Spore jde do prodeje!

EA

Jak stvořit vesmír? Hráči na celém světě to mohou zjistit už tento týden, protože distribuce netrpělivě očekávané videohry Spore™ do prodejní sítě ve verzích pro PC, Mac®, Nintendo DS™, mobilní telefony a iPhone™ byla právě zahájena. Spore obdrželo rating ESRB E10+ a PEGI 12+, doporučená cena je 1 299 Kč. K dostání je i sběratelsky hodnotná Spore Galaktická edice v ceně 1 399 Kč, která obsahuje DVD „The Making of Spore“, knižní kolekci výtvarných předloh, skládací plakát, stostránkovou Galaktickou příručku a dokument z produkce National Geographic Channel „How to Build a Better Being“ na DVD. Prodej Spore byl v Česku a na Slovensku zahájen 5. září.

Ve Spore získají hráči svůj vlastní vesmír v jediné krabici. Mohou tvořit a rozvíjet život, zakládat kmeny, budovat civilizace, formovat další světy a zkoumat vesmír plný příšerek dalších hráčů. Spore nabízí množství kreativních nástrojů k vlastním úpravám téměř každého prvku hráčova vesmíru: tvorů, dopravních prostředků, budov a dokonce i kosmických lodí.

„S rozsahem ve stovkách miliónů let je záběr Spore na poli počítačových her bezkonkurenční. Jeho vývoj trval velmi dlouho a tým Maxisu je nadšen, že se o něj konečně může podělit s celým světem,“ řekl šéfdesignér studia Maxis Will Wright. Spore screenshot 1„Už se nemůžeme dočkat, až uvidíme úžasné světy, vytvořené hráči, kteří prostřednictvím hry začnou vyprávět své příběhy.“

„Spore je úžasný podnik,“ uvedl prezident vydavatelství EA Games Frank Gibeau. „Spojil se v něm mix hry, editoru a online komunity a bohatého obsahu a plní tak velkou ideu Willa Wrighta – vytvořit si a ovládat svůj vlastní vesmír. Tým studia Maxis udělal naprosto výjimečnou hru, která má potenciál stát se hlavní platformou pro kreativitu a inovaci na dlouhé roky dopředu.“

Bezplatnou zkušební verzi Spore™ Tvoření příšerek je možné stáhnout na www.spore.com
Screenshoty a další informace o Spore naleznete na našem serveru www.electronicarts.cz/spore

O Electronic Arts

Společnost Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je předním světovým výrobcem interaktivně-zábavního softwaru. Od svého vzniku v roce 1982, celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače, mobilní zařízení a internet. Na trh dodává své produkty pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS Freestyle™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2008 ohlásila společnost EA tržby GAAP ve výši $3,67 miliardy a vydala 27 titulů, jichž se prodal více než milión kopií. Domovskou a online herní stránkou EA je www.electronicarts.cz.

EA, EA SPORTS, EA SPORTS Freestyle, POGO a SPORE jsou ochrannými nebo registrovanými ochrannými známkami Electronic Arts Inc. ve Spojených státech amerických a/nebo dalších zemích. Nintendo DS je ochrannou známkou Nintendo.  Všechny ostatní známky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

Přidáno: 09.09.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.