Spojte příjemné s užitečným – naučte se na dovolené cizí jazyk

Chcete vyjet někam do zahraničí, zažít něco neobvyklého, lákají vás třeba i exotické destinace? Nechcete dovolenou jen promarnit válením na pláži, ale chcete ji využít na maximum? Tak jeďte na jazykový kurz!

Agentura ESL se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí již od roku 1997. Ve svém oboru je skutečně špička, což dokazuje nejen široká nabídka destinací, kurzů a jejich typů, ale i skutečnost, že již podruhé za sebou získala ocenění jako nejlepší jazyková agentura Evropy.

V současné době nabízí ESL jazykové kurzy ve více než 40 zemích po celém světě a zařídí vám jazykový kurz podle vašich představ. Můžete odjet studovat běžné jazyky jako angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu a ruštinu, ale také některé neobvyklé jazyky jako například čínštinu, japonštinu, arabštinu, dánštinu, finštinu, norštinu, turečtinu nebo třeba i thajštinu. Mezi nabízenými destinacemi, kde se můžete zlepšovat například v angličtině, nejsou jen běžně nabízené a očekávané země jako USA, Kanada, Velká Británie a Malta, ale i Austrálie, Nový Zéland, a dokonce i Indie, Barbados, Filipíny či Jižní Afrika! Představte si například takový jazykový pobyt v Indii, kde vám váš požitek z výuky angličtiny zintenzivní blízká nádherná písčitá pláž a večer budete moci při popíjení tradičního indického piva sledovat západ slunce nebo načerpat pozitivní energii při cvičení jógy. Na Filipínách si zase můžete zvolit mezi kurzem v domě lektora či v jazykovém institutu na tropické ostrovu snů uprostřed Indického oceánu.  A co teprve na Barbadosu – perle Karibiku ... Nebo se učíte španělsky a ve Španělsku už jste byli? Tak co Jižní Amerika, třeba Mexiko, Argentina, Kolumbie, či třeba Kuba? No nezní to jako skvělá dovolená?

Kompletní katalog jazykových pobytů vám ESL zdarma zašle poštou, nebo si jej stáhněte přímo na webových stránkách. Podrobnější informace k jednotlivým školám najdete však jen na internetu. Velmi příjemná je možnost domluvit si nezávaznou osobní schůzku, kde si s koodinátory můžete pohovořit o své představě. Konzultace vám zcela jistě pomůže lépe se orientovat a vybrat si přesně ten správný kurz, případně vám koordinátor „ušije“ kurz přímo na míru.

Všechno to zní ohromně lákavě, ale máte pocit, že se taková příležitost otvírá jen mladým? Nebojte se, ESL nabízí dokonce i kurzy pro zájemce ve věku 50+, které jsou přímo kombinací cestování a výuky jazyků. Dopoledne probíhá výuka, odpoledne a večery pak věnujete poznávání místní kultury.

A to nejdůležitější nakonec – ESL nenabízí jen jazykovou dovolenou, ale i kurzy pro manažery, stáže, kurzy spojené s placenou prací nebo dobrovolnické programy.

Přidáno: 16.02.2012, Zdroj: ESL Education s.r.o. Autor: Dagmar Wiesnerová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.