S platnou kartou ISIC ušetříme tisíce

ISIC

Nový školní rok začíná a s ním i otázky, kolik nás to bude letos stát. Každoročně utratíme za školní potřeby nemalé finanční prostředky. Je to ale nutné?

Pokud jste majitelem mezinárodního identifikačního průkazu studenta ISIC (International Student Identity Card), můžete ušetřit až tisíce korun, pokud budete nárokovat slevu, kterou nabízí přes 1800 partnerů v ČR a přes 42000 partnerů ve více než 120 zemích světa.

ISIC platí po celou dobu studia, je ale ISIC kartadůležité každý rok kartu obnovit tzv. revalidační známkou přímo na své škole.

Studenti pražských středních škol, kteří si letos revalidační známku pořídí od 1. 9. 2009, získají automaticky jako bonus některou z poukázek. Pro prvních 4000 studentů je připravena poukázka do do knihkupectví Neoluxor, pro dalších 7000 studentů je připravena poukázka do Aquapalace Praha.

Více informací o ISIC kartě najdete na www.isic.cz.

Víte že…

ISIC je mezinárodně podporován organizací UNESCO coby unikátní nástroj podpory mobility studentů.

24 z 26 veřejných vysokých škol v ČR vydává kartu ISIC jako oficiální identifikační průkaz studenta.

V České republice mohou majitelé průkazu ISIC jako první na světě využívat slev také online přes www.chytrepalice.cz, nebo osobně v prvním ISIC pointu na světě v Praze.

Kartu lze objednat i online na www.isic.cz/online.

Každou zimu jsou připraveny slevy až 30% na jízdenky v 15-20 lyžařských areálech.

Ke kartě ISIC je možno sjednat cestovní pojištění již za 200 Kč na rok.

Veškeré potřebné a užitečné informace o průkazu ISIC naleznete na www.isic.cz.

Přidáno: 25.09.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.