Soutěžte s námi na Facebooku

Soutěžíte rádi, ale chcete se zároveň i něco dozvědět? Staňte se naším fanouškem na Facebooku a soutěžte o zajímavé ceny. S námi však můžete nejen soutěžit, ale získáte i důležité  informace z oblasti vzdělávání a najdete zde nejrůznější články týkající se této oblasti.

V následujících třech měsících budeme vždy v půlce měsíce losovat jednoho výherce z našich fanoušků, který vyhraje jednu z cen. A o co můžete soutěžit v lednu? Pokud si chcete rozšířit svou slovní zásobu, určitě vám nesmí chybět soubor 4CD Anglicky bez učebnice.

Vadí vám, že se v cizině nedomluvíte v restauraci, na nádraží, v hotelu nebo při nakupování? A nebaví vás učit se doma u stolu? Pak je pro vás Anglicky bez učebnice - CD s MP3 to pravé. Soubor obsahuje 4 tematicky zaměřená CD s audionahrávkou ve formátu MP3. Díky nim si postupně osvojíte 1200 slovíček. Naučíte se používat slovíčka, která znáte, a naučíte se slovíčka nová. CD 1 - Restaurace a jídlo CD2 - Nakupování CD3 - Ve městě CD4 - Cestování a služby

Vzdelani

Přidáno: 10.01.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.