Soutěž! Objednejte nultý ročník a vyhrajte

Chcete se dostat na vysokou a vybrali jste si některý z žádaných oborů? Zvyšte svou šanci na přijetí a přihlaste se do přípravného kurzu. Pro budoucí účastníky nultých ročníků je tu navíc prázdninová soutěž o skvělé ceny – připravte se s www.KamPoMaturite.cz a vyhrajte iPhone 32GB, parfém, knihy a mnoho dalších cen.

Co můžete vyhrát:

iPhone 32 GB
Sedací vak Haci od www.sakypaky.cz   
6x kupon na slevu 300 Kč od www.silver.ag
3x kniha Jak si vybudovat fantastickou paměť od www.grada.cz
Parfém James Bond 007
Pokerová sada
30 Kč slevový kupón na objednávku knih, publikací a CD na www.KamPoMaturite.cz pro každého účastníka, který splní podmínky  

Jak soutěžit:

Přihlaste se od 1. 7. do 15. 9. 2013 do nultého ročníku na www.KamPoMaturite.cz
Uhraďte celý kurz do 15. 9. 2013
Dejte „to se mi líbí“ na Facebooku KamPoMaturite
Dostanete slevu 30 Kč na objednávku knih, publikací a CD na svůj příští nákup přes www.KamPoMaturite.cz nebo na kamenné prodejně v Praze
Musí jít pouze o nultý ročník 2013/2014 agentury Amos, nikoliv o bloky či další typy kurzů
V případě storna platí standardní storno podmínky, uvedené v obchodních podmínkách u každého kurzu, zároveň zaniká nárok na účast v soutěži
Výherce najdete 16. září 2013 na Facebooku webových stránkách www.KamPoMaturite.cz, zde jsou k náhledu také úplná pravidla soutěže.
 
Přejeme hodně štěstí!

Přidáno: 13.08.2013, Zdroj: KamPoMaturitě

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.