Soutěž o zájezd v hodnotě 25 000 Kč

Vysoká škola NEWTON College, nabízející unikátní humanitní vzdělání v oblasti ekonomie a managementu, vyhlašuje soutěž na téma „Jak si představuji ideální web pro náctileté“. Soutěž je určena pro soutěžící jakéhokoli věku a státní příslušnosti.

Ceny do soutěže
1. cena: Zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 25 000 Kč
2. - 3. cena: Poukázka na nákup zboží dle vlastního výběru v hodnotě 5 000 Kč
3. - 5. cena: Roční předplatné časopisu dle vlastního výběru

Všechny zajímavé příspěvky budou navíc oceněny kvalitním bavlněným trikem Fruit of the Loom.

Zadání soutěže
Popište, jak by podle vás měl vypadat ideální web pro mladé lidi. Můžete vybrat to nejlepší z webů, které se vám líbí nebo vymyslet nová, zcela unikátní řešení. Kreativitě se meze nekladou. Součástí vašeho soutěžního příspěvku nemusí být popis technického řešení ani grafický návrh. Rozsah soutěžního příspěvku není nijak omezen.

Kritéria hodnocení
U soutěžních příspěvků bude hodnocena především nápaditost, obsahová a informační rozmanitost popisovaného webu, jeho provázanost se životem náctiletých a míra interaktivity, kterou nabízí.

Uzávěrka a vyhlášení výsledků
Poslední termín pro zaslání soutěžního příspěvku je 31. březen 2005. Vyhlášení výsledků proběhne 15. dubna 2005. O výsledcích soutěže budete informováni emailem a prostřednictvím www.newtoncollege.cz.

Přihláška do soutěže
Do soutěže se lze přihlásit prostřednictvím formuláře na adrese http://soutez.newtoncollege.cz.

Autor: Rudolf Krupka - NEWTON College, a.s.

Přidáno: 07.02.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.