Soutěž o vstupenky na Febiofest

 

VŠFS vyhlašuje soutěž o vstupenky na filmový festival Febiofest Praha 2011. Nafoťte zábavnou fotografii nebo vytvořte krátké video s libovolnou filmovou tématikou a zapojte se do soutěže o vstupenky na filmový festival Febiofest Praha 2011.

Soutěž začíná 1.3.2011 a končí 18.3.2011.  První desítka nejúspěšnějších děl bude vyvěšena na stránce www.zavislinavedomostech.cz. Vyhrávají autoři 3 nejúspěšnějších příspěvků.

VŠFS je partnerem Musicfestu, který probíhá od 25.3. do 1.4. jako doprovodný program Febiofestu. Program naleznete zde.

Přidáno: 10.03.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.