Soutěž o knihu Ladislav Smoljak hrající bdící

Vzdelani

Hrajete rádi Scrabble? My jsme se touto hrou inspirovali a z příznivců Vzdělání.CZ jsme vybrali jednoho, který od nás dostane knížku Ladislav Smoljak hrající bdící.

A tento měsíc jsme místo losování zvolili netradiční formu. Hrajete rádi Scrabble?

Pravidla výběru výherce byla následující - za každé z písmenek, z nichž se skládá "Vzdělání.CZ" a které vy máte ve jméně, jste dostali body podle pravidel hry Srabble.

Tedy např. Jan Novák by dohromady měl 5 bodů (2krát N po 1 bodu, 1krát V za 1 bod a 1krát Á za 2 body).

Prošli jsme všechna vaše jména a ten z vás, který dostal nejvíce bodů, od nás dostane knížku!

A šťastnou výherkyní je: Lucia Neckárová Šenkýřová.

Gratulujeme!

Anotace knihy Ladislav Smoljak hrající bdící (Fragment)

Ladislav Smoljak, *9. prosince 1931, † 6. června 2010. Učitel, redaktor, scenárista, herec a režisér. V roce 1966 stál společně s Jiřím Šebánkem, Zdeňkem Svěrákem a Miloněm Čepelkou u kolébky Divadla Járy Cimrmana. Je spoluautorem a režisérem všech jeho15 her a seminářů, které má toto divadlo na repertoáru přes 40 let. Kniha je obrazovou vzpomínkou přátel z Divadla Járy Cimrmana na jeho nezapomenutelné role i na chvíle strávené s tímto vzácným člověkem mimo divadelní prkna.

Přidáno: 09.09.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.