Soutěž ke spuštění nového Vzdělání

Vzdelani

Gratulujeme! Našli jste výherní banner Vzdělání.CZ a vyhráváte knihu z nakladatelství Fragment.

Vyberte si jednu z pěti níže uvedených knih a napište nám na sales@vzdelani.cz její název a Vaši adresu, ať Vám ji můžeme zaslat.

A pospěšte si, ať Vás nikdo nepředběhne, každou z knih máme pouze jednou!

Vybrat si můžete z následujících titulů:
1. Zdeněk Svěrák - Povídky - už není
2. Richard P. Feynman a kol. - Feynmanovy Přednášky z fyziky - doplněk k přednáškám - už není
3. Jaroslav Eisler - Matematika. Minikostka pro ZŠ
4. Přijímací zkoušky na VŠ. Testy. Všeobecný přehled - už není
5. Petr Slavík a Václav Šilha - Divoká planeta - už není

 


 

Přidáno: 30.08.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…