Soutěž Alfa Agency o jazykové kurzy v Dublinu a Sydney

Společnost Alfa Agency s.r.o. ve spolupráci s organizací Aspect a International House Sydney pořádá soutěž o jazykové kurzy v Dublinu a Sydney a další hodnotné ceny. Podmínkou účasti je správné zodpovězení 5 otázek na internetové stránce soutěže. Soutěž probíhá od 1.10.2004 do 15.12.2004.

Přehled cen:

  • 1. cena - 2týdenní jazykový kurz v Irsku v Dublinu na škole Aspect
  • 2. - 3. cena - 4týdenní jazykový kurz v Sydney na škole International House.
  • 4. - 5. cena - 15% slevová karta na studijní a pracovní pobyty Alfa Agency.
  • 6. - 10. cena - 10% slevová karta na studijní a pracovní pobyty Alfa Agency.
  • 11. - 15. cena - tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

Informce o soutěži najdete na adrese http://www.alfa-agency.cz/409/.

O Alfa Agency s.r.o.

Alfa Agency s.r.o. je mezinárodní společností - agenturou, nabízející komplexní služby v oblasti vzdělávání, práce, cestování a studia v zahraničí. Společnost Alfa Agency vznikla v roce 1996, do roku 2000 fungovala jako fyzická osoba, od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. Během této doby využilo našich služeb již několik tisíc spokojených zákazníků. Kanceláře Alfa Agency naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a také v Sydney.

Autor: Jan Havrda - Alfa Agency s.r.o.

Přidáno: 24.11.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.