Soukromá VŠ bude školit manažery českých nemocnic

B.I.B.S., a.s. (Brno International Business School), soukromá vysoká škola se stala řešitelem projektu OPRLZ s názvem „Rozvoj manažerských kompetencí pracovníků nemocnic“.

Projekt financovaný z Evropského sociálního fondu si klade za cíl významným způsobem zvýšit úroveň manažerských kompetencí vrcholového a středního managementu sedmi nemocnic Ústeckého, Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Pro nemocnice v Ústeckém kraji bude projekt zároveň řešit model koordinovaného přístupu k rozvoji nemocnic v regionu a vzdělávání jejich pracovníků.

Prostřednictvím vzdělávacího modulového programu, založeného na principech britského manažerského programu MBA, se kterým má B.I.B.S., a.s. dlouholeté zkušenosti, bude proškoleno více než 400 pracovníků nemocnic.

Ve vzdělávacích modulech je kladen důraz na strategické řízení, po kterém je v současném managementu nemocnic stále rostoucí poptávka. Díky financím Evropského sociálního fondu a vkladu know-how B.I.B.S., a.s. se budou manažeři nemocnic orientovat v problematice strategického řízení a budou schopni využívat nabyté znalosti ve své praxi. To přispěje nejen ke zkvalitnění zdravotní péče, ale také k lepší ekonomické stabilitě zúčastněných nemocnic.

Zkušenosti z realizace tohoto projektu budou následně využity pro zpracování doporučení pro vzdělávání v oblasti strategického řízení a rozvoje lidských zdrojů v ostatních nemocnicích v ČR.

Přidáno: 02.02.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.