„Sněhurka aneb 7. trpaslík“

Goethe-Institut Prag v roce 2012 slaví 200. výročí vydání světoznámé sbírky „Německých pohádek bratří Grimmů“. U příležitosti tohoto jubilea cestuje berlínský soubor loutkového divadla Das Weite Theater für Puppen und Menschen po České republice. Se svou hrou „Sněhurka aneb 7. trpaslík“ soubor hostuje v Ostravě, Liberci, Brně a Praze.

„Sněhurka aneb 7. trpaslík“

U příležitosti 200. výročí vydání světově proslulé sbírky pohádek bratří Grimmů uvádí berlínský soubor loutkového divadla Das Weite Theater für Puppen und Menschen známý příběh pohádky o Sněhurce a sedmi trpaslících zcela novým způsobem pro mladé i staré od 7 let.

Vystoupení v rámci jubilejního roku bratří Grimmů ve spolupráci s Divadlem loutek v Ostravě, Naivním divadlem v Liberci, Divadlem Polárka v Brně a divadlem Minor v Praze.

Představení v německém jazyce komentuje herečka Markéta Richterová, která hovoří česky i německy.

Místa konání

08|10|2012    Divadlo loutek Ostrava, Pivovarská 3164/15, Ostrava
10:00–11:00 hod. pro žáky od 7 let

09|10|2012    Naivní divadlo Liberec, Moskevská 32/18, Liberec
10:00–11:00 hod. pro žáky od 7 let

10|10|2012    Divadlo Polárka, Tučkova 34, Brno
09:00–10:00 hod. pro žáky od 7 let

11|10|2012    Divadlo Minor, Vodičkova 6, Prag
09:30–10:30 hod. pro žáky od 7 let

Přidáno: 02.10.2012, Zdroj: Goethe Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.