Slevový portál naruby – specializace na poslední volná místa v kurzech

Brno, 9. září 2012 – Nikoliv hromadné nakupování, ale doprodej posledních volných míst v kurzech, která školy neprodají sami. To je nápad českého portálu SlevyKurzů.cz, kde si studenti mohou vybrat z bohaté nabídky kurzů od renomovaných jazykových škol, vzdělávacích center až po kurzy k získání řidičského oprávnění. Právě nyní, když se po prázdninách rozbíhají kurzy, je nejvyšší čas na výběr kurzu.

Nabídka slevových portálů je na našem trhu velká. Nakoupit si můžete prakticky cokoli s maximální slevou. My jsme se rozhodli pomoci na jedné straně jazykovým školám pomoci a doplnit poslední místa v kurzech. Zároveň chceme poskytnout studentům širokou škálu pečlivě vybraných kurzů. Naše nabídky kurzů se snaží oslovit všechny věkové kategorie – na své si na našem portálu přijdou studenti, pracující, maninky i senioři.

Mgr. Václav Kovařík o novém projektu řekl: Rozhodli jsme se zaplnit díru na trhu. Při komunikaci s jazykovými školami jsme narazili na problém jak doprodat několik posledních míst. Domluvili jsme se, že je nabídneme studentům se slevou. Nápad se všem moc líbil a projekt se začal rychle rozvíjet. Nyní se už nezaměřujeme pouze na jazykové školy, ale na všechny druhy kurzů. Jde nám především o kvalitu kurzů; prodáváme standardní kurzy, nikoliv marketingové nabídky dělané na míru slevovým portálům. Studenti jsou spokojení, školy zaplní kurzy do posledního místa a tak nám nabídka kurzů stále roste.

Portál Slevykurzu.cz vznikl v lednu 2012. Jeho cílem je nabízet poslední volná místa v kurzech všech zaměření. Je určen převážně studentům a zájemcům o vzdělávání v různých oborech. Počet nabídek se stále rozšiřuje a snaží se maximálně vyhovět poptávkám. Projekt se stále aktivně vyvíjí a roste.

Více se o projektu dozvíte přímo na www.SlevyKurzu.cz.

Přidáno: 20.09.2012, Zdroj: Jazyky.com

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.