Školení řidičů referentů online na internetu

SKOLENI-RIDICU.EU

Řada malých i velkých firem a soukromých podnikatelů nesplňují literu zákona, která předepisuje pravidelné školení řidičů vozidel do 3,5 t – tzv. řidičů referentských vozidel. Školení řidičůTím se vystavuje postihu až do výše 2 mil. korun.

Již několik let je na Internetu na adrese www.skoleni-ridicu.eu k dispozici kurz školení řidičů referentských vozidel ZDARMA. Každý může bez omezení studovat tento kurz. Napadne vás, jak je to možné, že to za co u jiných platíte je zde zdarma?

Je to jednoduché – i zde zaplatíte – ale až v případě, kdy provedete zákonem předepsané přezkoušení. Na serveru si zakoupíte přístupový kód k certifikačnímu testu.

Certifikát

Jakmile test zdárně ukončíte – musíte z 15 otázek na 12 odpovědět správně, budete si moci vytisknout certifikát, který bude dokladovat, že jste vše řádně splnili.

V současné chvíli autoři pracují na řadě vylepšení.

Např. na tisku prezenční listiny školení, věrnostního systému nebo automatického upozorňování na nutnost dalšího školení. Tento typ školení je totiž nutné periodicky obnovovat – pokud tedy použijete služeb tohoto serveru, včas vás na nutnost školení obnovit upozorní.

Přidáno: 20.01.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.