Ski4fun vyráží na západ Čech

Ski4fun - logoHradec Králové 2.3.2010 / Jaro sice už poslední týden mocně klepe na dveře, ale pořadatelé lyžařské roadshow Salomon & Atomic Ski4Fun si z toho nic nedělají a pokračují dál v osvětě a zábavě pro lyžaře. Po velmi úspěšné akci v Beskydech bude na řadě zastávka na Klínovci. Tady, u dolní stanice lanovky Dámská, začíná v sobotu v 10 hodin dopoledne již čtvrtý díl roadshow.

Na Dámské bude opět možnost vyzkoušet prvotřídní lyžařské produkty značek Atomic a Salomon a o svém vybavení pohovořit s přítomnými odborníky. Módní přehlídka oblečení Salomon už ke Ski4Fun neodmyslitelně patří, tanečníci ze skupiny T-Bass ovšem předvedou, že módní přehlídka nemusí být jen nudné chození po přehlídkovém molu. Na Klínovci nebude chybět ani Mercedes se svými krásnými auty, které Vás na horách ve štychu rozhodně nenechají. Občerstvení z vynikajících italských těstovin Agnesi už připravuje šéfkuchař Tomáš.

Důležitým bodem programu bude také testování lyžařských přileb, které by už v dnešní době neměly chybět žádnému lyžaři a uplatní se i při adrenalinovém doprovodném programu. O trochu drsnější zábavu bude totiž postaráno při Bungee runningu, kde se přede všemi můžete vytáhnout kam až to půjde, nebo si závodit na nafukovacích křeslech. „Pro účastníky závodů máme připravené odměny od Salomonu a Atomicu a na kuráž přidáme panáčka něčeho ostřejšího. To ale jen v případě, že Vám již bylo 18 let.“ Vzkazují pořadatelé zábavného dne na lyžích. Bavit přítomné bude i hudební program od Evropy 2.

Kompletní program SALOMON ATOMIC SKI4FUN 2010:
16. 1. Svatý Petr - Špindlerův Mlýn
30. 1. Ještěd - Liberec
6. 2. Bílá - Vítkovice
6. 3. Skiareál Klínovec
13. 3. Skiareál Lipno
20. 3. Ski Centrum Říčky

Více na www.ski4fun.cz.

Přidáno: 03.03.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si