Sensation - nejslavnější taneční fenomén na světě se potřetí vrací do pražské O2 areny

Sensation - logo

Sensation - nejslavnější taneční a hudební fenomén na světě se potřetí vrací do O2 areny. 6. června 2009 bude mít až 17.000 návštěvníků příležitost zažít Sensation opět v Praze, kde byly předcházející dva ročníky vždy beznadějně vyprodány.

Stejně jako každý rok, Sensation představí nové vizuální téma a show. Po Vesmíru a Zahradě v Edenu nás čeká dosud největší a nejnákladnější výprava v historii Sensation s názvem The Ocean of White. Vstoupíte tak do dech beroucího vodního světa s 80 metrovým útesem rozdělujícím taneční plochu, kde na vás čekají jedinečné performance, videoprojekce a speciální efekty, které vycházejí z tématu oceánu. To vše je podtržené jedinečnou atmosférou, kterou vytvoří několikatisícový dav návštěvníků, kteří jsou všichni oblečeni v bílém.

I v letošním roce vystoupí na Sensation absolutní světová DJ´ská špička čítající jména jako Eric Prydz, Tocadisco, Sebastian Ingrosso, Sander van Doorn a Housequake.

Vedle vystoupení těchto hvězd bude jedním z vrcholů večera populární Megamix, což je půlhodinový blok sestavených z největších tanečních hitů minulosti a současnosti. Během Megamixu sice nehraje žádný DJ, ale o to je větší důraz kladen na vystoupení akrobatů a dalších performerů, která jsou doprovázena spektakulární show a ohňostroji.

Poslední vlna vstupenek je v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Tikcet. Veškeré další informace najdete na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz.

Sansation - foto 2 Sensation - foto 10
Přidáno: 30.04.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.