Seminárky bez práce

seminárky bez práce

Dny se zkrátily a čas dovolených skončil, je tu září. Pro někoho nepříjemná událost spojená s nástupem do školy, pro někoho událost radostná vyplývající ze setkání se se známými tvářemi. Ať už nastupujete na střední nebo vysokou školu, čekají Vás neodmyslitelné povinnosti. Někdo propluje školním rokem snáze, napíše pár seminárních prací či testů, někdo se pěkně potrápí při psaní bakalářské/diplomové práce.

Nastává kolotoč: škola – brigáda – kamarádi – koníčky. A kdo se má v tom množství zájmů a povinností zabývat ještě dalšími úkoly? Psaní seminárních prací nebo dokonce závěrečných prací není nic jednoduchého, co by se dalo odbýt. Musíte vymyslet téma, sehnat zdroje, informace z nich sepsat do smysluplného textu, přidat vlastní názor či zhodnocení a v neposlední řadě dát práci určitou, profesionální formu. Čím výše se na žebříčku studia nacházíte, tím větší kvalita se očekává. Ve škole Vám budou klást na srdce, že prací reprezentujete sami sebe, dokazujete, že jste se něco naučili, že máte schopnost tvořit a prezentovat vlastní názory. Co však dělat ve chvíli, kdy jste se věnovali jiným zájmům a na toto zapomněli? Když Vám brigáda zabrala tolik času, že Vám nezbývá energie na tvorbu „vědeckého“ díla? Když se chcete stát profesionálním sportovcem, umělcem nebo se věnujete naplno jiné činnosti?

Je to snadné! Nechte si pomoct od těch, kteří svůj čas věnují, na rozdíl od Vás, psaní a tvorbě odborných textů. Existuje mnoho lidí, pro které se stalo psaní seminárních prací zálibou a kteří Vám rádi pomohou. Jelikož mají mnoho zkušeností a napsali desítky podobných prací, vytvoří pro Vás kvalitní, odborné, stylisticky i gramaticky dokonalé podklady pro seminární práci, bakalářku, diplomku a další školní práce. Takže skvělá příležitost i pro ty, kteří sice mají čas na psaní, avšak s češtinou stále svádějí nelítostný boj. Určíte si své požadavky na počet stran, zdroje, formální úpravu a můžete se dál věnovat svým koníčkům, práci, rodině, prostě čemukoliv, co je pro Vás důležité a od čeho by Vás psaní a přemýšlení mohlo odvádět. Nenechte si zkazit studium posedlým profesorem a jeho nesplnitelnými požadavky! Na studium musíte přece vzpomínat jako na skvělé časy strávené s přáteli, vzpomínat na bláznivé zážitky, na školní lásky, na bezstarostnost a volnost tohoto období Vašeho života.

Vaše www.seminarkybezprace.cz!

Přidáno: 03.10.2011, Zdroj: STUDENT CONSULTING s.r.o.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si