Sedíš v koutě? Nenajdou tě! aneb jak si zpestřit životopis prací v zahraničí

Dnešní svět „netušených možností“ skýtá mladým lidem příležitosti, o kterých se našim babičkám ani nesnilo. Dobrodruhům se otevřeli hranice k cestování, informace chtivé lákají rozličné semináře a kurzy, kariéristé nacházejí uplatnění v nadnárodních společnostech.

Nenechte se ovšem ukolébat výčtem pozitiv s tím, že i pro Vás má osud schovanou tu nejrůžovější budoucnost. Dnes víc než kdy jindy je zapotřebí jít uspokojivému uplatnění tak trochu naproti. Jinak se klidně může stát, že se sen, který jste si celý život oprašovali, splní tomu hubenému dlouhánu odnaproti jenom proto, že v sobě našel víc dravosti, odvahy a snahy.

Ideálním cestou, jak se otrkat, stoupnout na pracovním trhu v ceně a ještě si něco vydělat, je rozjet se za zkušenostmi do zahraničí. V podstatě jediné, co k takovému kroku potřebujete, je komunikativní angličtina. Pardon! Abychom nezapomněli … ještě kontakt na společnost AJOB.

Buďte obezřetní! Praxe plavčíka na Floridě Vám sice může dopomoci k té proklatě svůdné modrooké blondýně, ale zároveň pěkně zavařit, pokud Váš tamní zaměstnavatel nebude důvěryhodný a prověřený. Potom se taky může stát, že Vás po příjezdu přeřadí na méně atraktivní pozici, nevyplatí slíbenou mzdu, poskytne nevyhovující ubytování či v nejhorším případě neposkytne vůbec nic a Vy se s dlouhým nosem a s vyhozenými penězi za letenku vrátíte domů.

Tomu všemu předejdete, pokud se obrátíte na renomovanou personální agenturu, která se na pracovní pobyty v zahraničí specializuje. Od Vašeho prvního kontaktu se pro Vás stane AJOB partnerem, průvodcem a rádcem. Vybere pro Vás adekvátní pozici, podrobně Vás poinformuje o podmínkách a výši ohodnocení a domluví pohovor s budoucím zaměstnavatelem přímo v ČR! Pohovory se konají každý měsíc, takže najděte v sobě odhodlání rozšířit své obzory a kontaktujte nás. Pomůžeme Vám!

Autor: Jan Vybíhal - AJOB.cz

Přidáno: 09.02.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.