S-COMP Centre CZ s.r.o. přichází s novou generací online vzdělávání

S-COMP vzdělávací centrum

Společnost S-COMP Centre CZ s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. Na počátku své činnosti se firma specializovala na poskytování odborných školení, zejména pro širokou řadu produktů firmy Microsoft. Postupně firma rozšířila svou působnost o poskytování konzultačních, vývojových a podpůrných služeb pro systémová a aplikační řešení.

V současné době je S-COMP Centre CZ jedním z nejvýznamnějších partnerů společnosti Microsoft se zlatou certifikací Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solution a Information Worker, dále je partnerem společnosti ORACLE jako ORACLE Education Reseller a společnosti SUN v pozici Auhorized SUN Education Reseller.

Ve své hlavní činnosti, vzdělávání, se S-COMP Centre CZ orientuje  na nové technologie a nové způsoby výuky. V lednu 2009 přichází společnost s  novinkou v online vzdělávání, s produktem, který v sobě spojuje výhody prezenční a e-learningové výuky a přináší ucelenou řadu funkcí v jednom komplexním systému – S-COMP vzdělávací centrum.

Pokud si nejste jisti, zda je tento produkt určen pro vás, odpovězte si na následující otázky:

- Rádi byste ušetřili na vzdělávání?
- Nemáte čas navštěvovat prezenční školení?
- Chcete mít možnost ovlivnit čas a délku studia?
- Preferujete studium z pohodlí domova nebo z kanceláře?
- Nechcete mít obavu z neotevření vybraného termínu školení?
- Vyžadujete nejširší nabídku kurzů?

Pokud jste alespoň třikrát odpověděli ANO, je S-COMP vzdělávací centrum nástroj pro Vás!

S-COMP vzdělávací centrum je internetový vzdělávací portál nabízející více než 1400 elektronických výukových kurzů. S-COMP vzdělávací centrumNabídka školení pokrývá veškeré aplikace společnosti Microsoft, od zvládnutí práce v MS Office až po správu sítí a serverů. Kurzy jsou k dispozici v několika jazycích, samozřejmě včetně angličtiny a češtiny. Pro praktické vyzkoušení jsou u vybraných kurzů k dispozici reálné virtuální plochy. Lze tak například provádět konfiguraci serveru a nové nastavení ihned ověřit na straně klienta. Navíc je možné vybrané kurzy stáhnout a provozovat v offline podobě. Po opětovném připojení pak dojde k synchronizaci dat s řídicím systémem.

Nabízené kurzy mohou sloužit rovněž k přípravě na zkoušky a získání certifikátů MCSE, MCSA, MCITP a dalších. Pro tyto účely jsou kurzy sdruženy do výhodných balíčků, jež obsahují i několik desítek kurzů.

S-COMP vzdělávací centrum však nenabízí pouze elektronické kurzy. Slouží ke kompletnímu ovládání vzdělávacího procesu efektivní metodou tzv. blended learningu. Eliminuje tak možná negativa čistě asynchronní elektronické výuky poskytováním možností online komunikace např. pomocí diskusních fór nebo synchronní výuky ve virtuálních učebnách.

S-COMP vzdělávací centrum je vhodný jak pro společnosti, tak pro jednotlivce. K dispozici je elektronický obchod s kurzy, kde si uživatel může vybrané moduly či balíčky objednat. Po zaplacení příslušné ceny mu budou příslušné kurzy zpřístupněny na dobu půl roku až na jeden rok.

Ostrý provoz portálu na adrese http://scomp.e-learning.cc/ byl spuštěn 1. ledna 2009.

Přidáno: 19.01.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.