Sandra Bell upozorňuje na týrání zvířat

Pure PlatinumČtrnáctiletá zpěvačka Sandra Bell má za sebou několik úspěšných singlů, vítězství v hitparádách a její kariéra startuje. Přesto, a nebo právě proto, se rozhodla vrhnout do boje proti týrání zvířat a díky své vzrůstající popularitě na tento závažný problém upozornit. „Musím přiznat, že i já jsem byla jednou z těch, kdo používá kosmetiku testovanou na zvířatech. Pak jsem ale viděla, co kvůli tomu zvířata musí vytrpět a zděsila jsem se. Teď bych ráda pomohla věci změnit.“

Cílem Sandřina projektu je na problém týrání zvířat upozornit a zároveň přinést finanční prostředky Nadaci na ochranu zvířat. Do projektu se může zapojit každý, kdo má podobný názor. V první fázi byla vyhlášena výzva k zasílání textů k písničce na téma týrání zvířat. Nejlepší z nich bude odměněn částkou 3000,- Kč a zhudebněn. Sandra poté písničku nazpívá a singl bude ke stažení na stránkách www.topfun.cz. Výtěžek ze stahování songu bude následně předán Nadaci na ochranu zvířat. Nejlepší texty budou také zveřejněny na stránkách www.sandrabell.cz, kde je možné, dozvědět se o projektu více. Sandra také nafotila kolekci fotografií.
Uzávěrka soutěže je 31.10.2007. Písnička bude ke stažení od prosince 2007.

Další informace najdete na www.sandrabell.cz.

O Nadaci na ochranu zvířat

Nadace na ochranu zvířat vznikla v roce 1994. Je to nevládní nezisková organizace, jejímž úkolem je získávání a přerozdělování financí. Pravidelně podporuje útulky a záchranné stanice pro volně žijící živočichy, ale důraz klade také na vzdělávání a osvětu v oblasti ochrany zvířat, přírody a životního prostředí. Nadace je členem několika mezinárodních organizací a pravidelně spolupracuje s redakcí pořadu „Chcete mě?“ na ČT. Moderátorka tohoto pořadu Marta Kubišová je čestnou členkou nadační správní rady.
Více na www.ochranazvirat.cz.

Přidáno: 04.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.