Sandra Bell křtila vánoční singl

Příjemná atmosféra, zajímavá taneční show a zpěvačka, ze které energie sálá na všechny strany. To jsou pocity z večírku, který se konal v restauraci La Bodega. A co že se tam vlastně dělo? Čerstvě patnáctiletá zpěvačka Sandra Bell si k narozeninám nadělila nový vánočně laděný singl „Přání jen pro tebe“ a rozhodla se ho za asistence Filipa Jankoviče a spolu se svými fanoušky a spolupracovníky řádně pokřtít. Nechyběl ani narozeninový dort.

Sandřino vystoupení doprovázeli dva zkušení tanečníci, dvanáctinásobný mistr světa v diskotanci Julius Kovács a Filip Jankovič, který je i Sandřiným dvorním choreografem. Sandra s nimi celé vystoupení v pohodě držela krok a předvedla i několik téměř akrobatických kousků.

Sandru jsem za poslední dobu hodně dobře poznal a vím, že na sobě hodně maká. Je vidět, jak hodně chce a ví, že pro úspěch musí něco udělat. Přeju jí, ať se její přání splní co nejdříve,“ dodal Filip, než Sandřino vánoční cédéčko zalil šampaňským.


O Sandře Bell

Sandra Bell se narodila 11. 11. 1992 ve Frýdku Místku. Od svých třinácti let, kdy nazpívala první písničku, na sobě hodně zapracovala. Tak není divu, že se její singly „Chocolate“ a „Ve snu budem lítat“ stávají jedničkami hitparád. Kromě zpěvu se Sandra věnuje také modernímu tanci, pro jehož výuku si vybrala Filipa Jankoviče.

Soutěž

Na adrese http://soutez.vzdelani.cz můžete nyní vyhrát jedno z pěti nových vánočních singlových CD Sandry Bell – Přání jen pro tebe!

 

Přidáno: 20.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si