Šance pro kreativní středoškoláky

VOŠPPraha 7. 5. 2007

Vyšší odborná škola publicistiky (VOŠP) vyhlásila v pondělí 7. 5. 2007 soutěž pro talentované studenty maturitních ročníků všech středních škol v České republice. Za nejlepší příspěvek, který vybere odborná porota, VOŠP nabízí snížení školného.

Soutěž organizuje tým studentů VOŠP pod odborným dohledem pedagogů školy. Témata soutěže jsou „Tady a teď“ a „Na VOŠP přijměte mě aneb Reklama na sebe.“ Úkolem studentů je kreativně zpracovat jedno z těchto témat a odeslat jej na e-mail, který byl speciálně pro soutěž vytvořen - soutez@ama-group.eu. Své práce mohou zájemci posílat nejpozději do půlnoci 20. května 2007. Soutěžit lze ve třech kategoriích – text, fotografie a reklamní formát, přičemž student může zaslat po jednom příspěvku do každé z těchto kategorií. Zúčastnit se může každý student posledního ročníku jakékoliv střední školy v České republice.

Ve dnech od 21. do 24. května práce vyhodnotí odborná porota sestavená z osobností školy: zástupce vedení školy, členové pedagogického sboru, zástupce současných studentů a absolvent VOŠP redaktor Lukáš Landa. Výherci budou o úspěchu v soutěži vyrozuměni prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, a to nejpozději ve čtvrtek 24. května. Následující den proběhne v prostorách školy slavnostní předání cen.

Hlavní cenou pro absolutního vítěze ve všech kategoriích je jednorázová sleva jedné čtvrtiny ročního školného na VOŠP (školné na rok 2007/2008 činí 28 000 korun). Odměněni budou vítězové v každé soutěžní kategorii – text, fotografie a reklamní formát. Ti získají diplom a sponzorské věcné ceny v knižní podobě. Pokud se soutěžící neumístí v žádné vítězné pozici, jeho soutěžní příspěvek bude zohledněn při přijímací zkoušce na VOŠP.

Další podrobnosti a úplná pravidla soutěže lze nalézt na webu www.ama-group.eu či na stránkách školy www.vosp.cz.

Andrea Krajícová
komunikační záležitosti
ama@ama-group.eu

Přidáno: 09.05.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.