Salon Etudier en France - 7. ročník veletrhu informací o vysokoškolském studiu ve Francii

Studovat ve Francii

Dne 23. října 2008 pořádá francouzské velvyslanectví v ČR za spolupráce ČVUT již sedmý ročník veletrhu „Studovat ve Francii“ (Salon Etudier en France). Během setkání se mohou čeští studenti jakýchkoli oborů informovat o možnostech vysokoškolského studia ve Francii a konzultovat vše s reprezentanty francouzských VŠ a univerzit. Bude se hovořit nejen o francouzském vysokoškolském systému, o stipendiích, o praktickém životě ve Francii a o možnostech přívýdělku během studijního pobytu, ale také o perspektivách profesního uplatnění takové zkušenosti. Veškeré informace budou simultánně tlumočeny, vítaní jsou i nefrankofonní studenti. Jazyk není hlavní podmínkou úspěšného studia ve Francii.

Veletrh se bude konat ve čtvrtek 23. 10. 2008 v Betlémské kapli od 8:30 do 17:00 h, vstup zdarma. Více informací naleznete na www.studovatvefrancii.cz.

Přidáno: 01.10.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.