Salomon Atomic Ski4fun nabídne lyžařům v Bílé zábavu i osvětu

Ski4fun - logo

Hradec Králové 3.2. 2010 / Sněhové podmínky v horských střediscích jsou v současné době ideální, mnoho aktivních lidí proto míří právě tam. Pro všechny nadšené lyžaře v největších střediscích je připravena nová roadshow Salomon & Atomic Ski4fun, která postupně navštíví všechny české hory a pokračuje už v sobotu na Bílé ve Vítkovicích.

Ve Vítkovicích začíná moravská část tour Ski4Fun 2010 a i tady budete mít samozřejmě možnost vyzkoušet prvotřídní výbavu značek Salomon a Atomic a na místě využít bezplatný servis lyží. Návštěvníci se mohou těšit také na módní přehlídku letošní kolekce oblečení Salomon, ochutnat kvalitní italské těstoviny Agnesi a přitom se podívat na nové modely automobilů Mercedes. Jistě zajímavou zkušeností bude pro všechny návštěvníky testování lyžařských přileb Salomon & Atomic, kde si mohou všichni vyzkoušet funkci lyžařské přilby, která je v dnešní době důležitým a nezbytným prvkem výbavy každého lyžaře a která může zachránit život či zamezit vážnému zranění. K tomu všemu, jako bonus, dostanou všichni návštěvníci akce hudební nálož od Evropy 2.

Na své si přijdou také příznivci adrenalinu. „Bungee-running a závody na nafukovacích křeslech jsou disciplíny, které jsme si pro vás připravili pro boj o ceny od Salomonu a Atomicu,“ říká Tomáš Pavel, který je vedoucím týmu připravujícího Ski4Fun 2010. Po soutěžení si všichni určitě rádi odpočinou u Icebaru s krásnými barmankami. Odpočinek nabídnou pohodlná křesílka v přilehlé chill out zóně.

Přijeďte si s užít hory a sníh se Ski4Fun, začátek celého programu je už v deset hodin dopoledne.

Kompletní program SALOMON ATOMIC SKI4FUN 2010:

16.1. Svatý Petr - Špindlerův Mlýn (proběhlo)
30.1. Ještěd - Liberec (proběhlo)
6.2. Bílá - Vítkovice
6.3. Skiareál Klínovec
13.3. Skiareál Lipno
20.3. Ski Centrum Říčky

Více na www.ski4fun.cz.

Přidáno: 04.02.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.