S mapami Atlasu obletíte celý svět

(Praha, 18. října 2007) Atlas dnes přichází s vylepšenými funkcemi služby AMapy a stává se jediným portálem na českém internetu, který uživatelům nabízí kompletní mapu světa ve verzi leteckých i základních náhledů. Vylepšené AMapy však přinášejí i další novinky. Plánovač tras byl rozšířen na celou Evropu a zaktualizovány byly i letecké obrázky pro Českou republiku.

Atlas nyní přináší možnost prohlédnout si jakékoliv místo na světě z ptačí perspektivy. Uživatelé AMap mohou nově vyzkoušet také funkce vyhledávání světových měst nebo hledání států podle zkratek, anglických a originálních názvů, což jsou funkce, které ostatní mapy českého internetu zatím nenabízí.

Další novinkou, kterou uživatelé na rozdíl od leteckých map ocení hlavně z praktických důvodů, je plánovač tras, který nyní umožňuje vyhledávat si trasy v rámci celé Evropy. „Snažíme se naše mapy stále vylepšovat a uživatelům nabízet nové funkce, které jim orientaci v mapách usnadní. Mezi nejoblíbenější patří i vyhledávání tras. Rozšíření routingu na oblast celé Evropy tak bylo logickým krokem, který reaguje na požadavky našich uživatelů,“ dodává Veronika Vajdiaková, produktová manažerka služby AMapy.cz.

Další vylepšení jsou určena hlavně turistům a pěším cestovatelům. Atlas na svých AMapách zpřehlednil turistické trasy a číselně označil cyklotrasy. Letecké mapy Atlasu zároveň v tuto chvíli patří k nejpřesnějším, protože jsou pravidelně aktualizovány. Největší aktualizace z let 2006 se dočkala východní část České republiky.

Současně s novou verzí Map Atlas spustil také speciál „Zimní dovolená“ zaměřený na sněhové radovánky. Speciál zapadá do strategie Atlas + a mladým lidem nad 25 let nabízí kompletní servis k výběru dovolené na horách. Za zmínku stojí také možnost vybrat si dle lokací ubytování pro ideální dovolenou. V tuto chvíli můžou vybírat z široké nabídky České republiky a také Rakouska.

 

Atlas.cz
Atlas.cz, který letos slaví své 10 narozeniny, je český internetový portál s rozsáhlými zdroji informací pro business, komunikaci i volný čas. Portál staví svůj úspěch na kvalitních lidech, službách a spokojených uživatelích. Atlas si klade za cíl oslovit, zejména obsahovými službami, nejen cílovou skupinu ve věku 25+, ale především mladé rodiny s jejich potřebami na internetu. Mladší uživatele Atlas oslovuje díky značce ICQ, se kterou má v České republice exkluzivní spolupráci. Nová strategie bude představena v reálné podobě uživatelům Atlasu 3. září 2007, kdy portál spouští hned několik novinek. Atlas.cz je zároveň mateřskou společností Atlas.sk působící na Slovensku a celkem zaměstnává v obou zemích téměř 200 zaměstnanců.

Přidáno: 19.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.