Ruskaja Euforia

V pátek 18.4.08 proběhne v klubu Paradiso Euforia Music Bar premiéra nové pravidelné luxusní noci s názvem “Ruskaja Euforia”. Jako rezident se představí pokračovatel nejlepších tradic moskevských parties, mladý a extrémně talentovaný DJ Pavlov. Zahrál si po boku takových českých DJských hvězdných jmen, jako Angel Charlie a David Monoszon. Vystupoval také v Mecce, Celnici nebo Duplexu. Sekundovat mu budou velice nadějní DJs Frolov a Nikitin.

Vzhledem k omezené kapacitě klubu si zarezervuj stůl odpovídající tvým kvalitám včas na tel: 222 221 622. Akce začíná v 21:00. Vstup na party je pouhých 100,- Kč!

Ruskaja Euforia
Top Russian DJs Every Friday

Pá/Fri 18.4.2008, Start 21:00

Paradiso Euforia Music Bar
Žitná 4, Praha 2 (Karlovo nám.)

DJs: Pavlov, Frolov, Nikitin

Vstupné 100,- Kč

Special offer:
Bottle of Vodka - Carskaja Gold... 990,- CZK
Food available nonstop
Kitchen opened untill morning

Více informací na www.euforiabar.cz.

Přidáno: 15.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.