Ruskaja Euforia

V pátek 18.4.08 proběhne v klubu Paradiso Euforia Music Bar premiéra nové pravidelné luxusní noci s názvem “Ruskaja Euforia”. Jako rezident se představí pokračovatel nejlepších tradic moskevských parties, mladý a extrémně talentovaný DJ Pavlov. Zahrál si po boku takových českých DJských hvězdných jmen, jako Angel Charlie a David Monoszon. Vystupoval také v Mecce, Celnici nebo Duplexu. Sekundovat mu budou velice nadějní DJs Frolov a Nikitin.

Vzhledem k omezené kapacitě klubu si zarezervuj stůl odpovídající tvým kvalitám včas na tel: 222 221 622. Akce začíná v 21:00. Vstup na party je pouhých 100,- Kč!

Ruskaja Euforia
Top Russian DJs Every Friday

Pá/Fri 18.4.2008, Start 21:00

Paradiso Euforia Music Bar
Žitná 4, Praha 2 (Karlovo nám.)

DJs: Pavlov, Frolov, Nikitin

Vstupné 100,- Kč

Special offer:
Bottle of Vodka - Carskaja Gold... 990,- CZK
Food available nonstop
Kitchen opened untill morning

Více informací na www.euforiabar.cz.

Přidáno: 15.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.