RPG přichází s novinkou pro studenty: RPG studentské bydlení

Začátek nového školního roku je i pro mnohé studenty dobou hledání vhodného pronájmu. Společnost RPG Byty proto přichází s novinkou, kterou je program RPG studentské bydlení. Ten nabízí studentům za výhodných podmínek pronájem bytů s vybavením pokojů i kuchyně (nebo také bez vybavení) v lokalitách Moravská Ostrava, Ostrava-Poruba, Mariánské Hory, Havířov, Opava a Frýdek-Místek.

Zájemci si mohou vybrat bydlení v soukromí buď s možností pronájmu jednoho pokoje samostatně, bydlení ve dvou nebo partnerské či skupinové bydlení. Pokoje mohou být vybaveny postelí, skříní, stolem, židlí, v kuchyni nechybí kuchyňská linka se sporákem, lednice nebo mikrovlnná trouba. Za příplatek pak může být poskytnuto internetové a TV připojení.

Délka pronájmu záleží na dohodě (například 6 až 12 měsíců), je možná i na období školního roku. Cena pronájmu začíná již od 2000,-Kč/měsíc včetně služeb. Vychází tak vstříc potřebám studentů, kteří určitě tuto možnost využijí.

Nový program RPG studentské bydlení navazuje na koncepci přijatelného bydlení pro všechny a rozšiřuje možnost získat do pronájmu část bytu za výhodnou cenu, navíc s možností určit si, na jaký standard je schopen každý student dosáhnout.

Více informací se dozvíte na tel. 840 114 115.

Přidáno: 19.09.2011, Zdroj: Stance Communications

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si