Rozdíl je v leadershipu

 

Na jaře příštího roku se znovu sejdou manažeři ze všech možných oblastí podnikání, aby se už po osmé podělili o své zkušenosti na velké konferenci tentokrát s názvem Rozdíl je v leadershipu. Jedno z nejprestižnějších a nejvyhledávanějších manažerských setkání v ČR každoročně probíhá pod záštitou personálně poradenské agentury Motiv P. Zajistěte si své místo na konferenci již nyní a získejte cenově zvýhodněnou vstupenku.

Společnost Motiv P

Motiv P je společnost, která se zabývá poradenskou a vzdělávací činností. Za prestižní úroveň služeb ručí ředitel společnosti a profesionál ve svém obor František Hroník. Služby této společnosti využívají jednotlivci i firmy více než dvacet let. Kvalitu nabízených služeb potvrzují stovky spokojených klientů, kteří se pořádaných akcí zúčastnili. Hlavním cílem společnosti je přinést zákazníkovi co největší užitek a prospěch. Výsledky jsou založeny na poctivosti a aktivnímu přístupu k druhým lidem.

Konference zná první přednášející

Osmý ročník manažerské konference proběhně v Praze 11. června 2015. Vystoupí zde několik řečníků z řad prestižních českých manažerů, ředitelů firem, psychologů, odborných lektorů a mnoho dalších. K řečníkům, kteří již přislíbili svou účast na konferenci, patří František Hroník a Michael Chytrý. Prvně jmenovaný je uznávaným psychologem s letitou praxí v oboru, současně působí ve funkci  ředitele personálně poradenské společnosti Motiv P. Mimo ředitelství společnosti se angažuje jako kouč, lektor a je odborníkem v oblasti řízení lidských zdrojů a psychologie práce v ČR. Michael Chytrý v agentuře Motiv P působí jako lektor, kouč a školitel. Zajímá se o problematiku manažerských dovedností a lidské komunikace. V současné době se zabývá vzděláváním společností vyššího managementu (ČEZ, T-mobile, Skanska a další).

Ohlédnutí za minulými ročníky konference

V minulosti bylo pořádáno již mnoho konferencí, na kterých vystoupili významní hosté. Z těch zásadních to byly především konference v roce 2011 Manažerské rozhodování, v roce 2012 Konkurenční výhoda, v roce 2013 Transformační změna a v roce 2014 Příběhy růstu a inspirace.

  • Konference z roku 2011 s názvem Manažerské rozhodování byla zaměřena především na manažerské rozhodování za nejistoty, které skýtá větší dynamičnost a malou předvídatelnost situací. Otázky týkající se rozhodování zodpovídali hosté jako Martin Roman - bývalý generální ředitel ČEZ, Taťána le Moigne - ředitelka GOOGLE či Svatopluk Němeček – toho času ředitel Fakultní nemocnice Ostrava.
  • Konference v roce 2012 měla nosné téma konkurenční výhody s otázkami, které řešily například témata - jak být nejlepší, co je nejlepší a jak lze uspět. Konference se zúčastnilo mnoho významných řečníků. Z nejznámějších to byli za společnost AGROFERT, a.s. Andrej Babiš, Radim Jančura, Karel Janeček - ředitel RSJ nebo generální ředitel společnosti Jablotron, a.s. pan Dalibor Dědek.
  • Na konferenci Transformační změna v roce 2013 se řešila témata, jaké transformace prodělává samotná změna, zda jsou změny trendem nebo přirozeností vývoje anebo jak v prostředí proměn vybudovat kvalitní a stabilní firmu. Nad těmito a dalšími otázkami se hlasitě zamýšleli významní řečníci, ke kterým patřil kardinál Dominik Duka, jež konferenci obohatil o duchovní rozměr, nebo profesor Zelený, který je mezinárodně uznávaným ekonomem.
  • Konference v roce 2014 se nazývala Příběhy růstu a inspirace. Konference se zabývala nosnými otázkami, jak můžeme růst, jak a kde hledat příležitosti k růstu a co nás inspiruje. Zejména o inspiraci a dalších tématech přednášeli řečníci, z nichž můžeme zmínit ředitele společnosti Motiv P Františka Hroníka, dalšími byli Jaro Slávik, Miroslav Zámečník, Radek Špicar nebo Václav Muchna.

Zdroj úvodní fotografie: free photo z www.istockphoto.com

Zdroj fotografie v článku: Motiv P

Přidáno: 13.11.2014, Zdroj: Motiv P Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.