ROMEA pořádá kurz, který připraví Romy na novinářskou dráhu

Občanské sdružení Romea oznamuje, že od 1.3. 2006 do 31. 12. 2006, bude probíhat mediální výcvik pod názvem: „Školení a zaměstnávání mladých romských novinářů a zájemců o práci v mediální oblasti“. Přijímací řízení proběhne 13.2.2006.

Přihlášky spolu s aktuálním fotem, životopisem, ukázkami prací a minimálně jedním doporučením (učitel, zaměstnavatel, sociální pracovník apod.) nebo potvrzením (úřad práce, zaměstnavatel, škola apod. ) zasílejte pouze poštou, nejpozději do 27. 1. 2006 na adresu: Romea o.s., Žitná 49, 110 00 Praha 1.

Vybraní uchazeči budou o místě a termínu konání výběrového řízení vyrozuměni na internetových stránkách www.romea.cz,  telefonicky nebo e-mailem do 31. 1. 2006.

Vzdělávací kurz je financován z evropského programu EQUAL. Individuální podpora účastníků kurzu není možná - cestovné, ubytování a strava nebudou hrazeny.

Bližší podrobnosti naleznete na www.romea.cz nebo získáte telefonicky na 257 322 987. Své dotazy můžete posílat i emailem na romea@romea.cz.

Přidáno: 19.12.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si