Rok na střední škole v zahraničí

Rok na střední škole v zahraničí Ti dá více než rok strávený biflováním anglických či jiných slovíček a učením se letopočtů nazpaměť. Poznáš nové kamarády z celého světa, jinou kulturu a začneš plynně hovořit cizím jazykem. Nemluvě o tom, že výuka je většinou prakticky zaměřená a teorii si tak hned vyzkoušíš na vlastní kůži.  
Pokud plánuješ studium na střední škole v zahraničí ve školním roce 2013/2014, je nejvyšší čas si vybrat tu správnou agenturu, která ti celý pobyt zprostředkuje.  Jedničkou na trhu je v České republice STUDENT AGENCY, která nabízí kvalitní služby ověřené dlouholetou tradicí a zkušenostmi mnoha klientů.

„Za celý rok v USA jsem toho hodně zažila, procestovala a nasbírala tak doslova tisíc fotografií. Vystřídala jsem dvě host-rodiny, přičemž ta druhá se stala „mojí vlastní“ rodinou a poznala jsem mnoho dalších Exchange studentů a lidí z celého světa.  Zapojila jsem se do mnoha aktivit, prošla jsem si několika třídami. Chtěla jsem Vám poděkovat za všechno, co jste pro mě udělali. Bez pomoci agentury a mnoha lidí by tenhle rok vůbec nebyl možný a můj pobyt naprosto předčil i ta největší očekávání“, vypráví Pavlína Kraulová, která studovala na státní škole v USA.

Největší poptávka je po studijních pobytech v anglicky mluvících zemích. Mezi nejoblíbenější patří USA a Velká Británie. Kromě těchto zemí nabízí STUDENT AGENCY pobyty i v Austrálii, Kanadě, Novém Zélandu a v Irsku. Vybírat ale můžete i ze studijních pobytů němčiny, španělštiny, italštiny, holandštiny nebo francouzštiny.

Více informací se dozvíte přímo na stránkách agentur. Podívejte se například na www.jazykovepobyty.cz.

Přidáno: 13.02.2013, Zdroj: Student Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.