RHYTHM&BLING - Glamorous R&B Night

Rhytm&Blink

NIGHT-PRAGUE.CZ

PRESENTS

RHYTHM&BLING

GLAMOROUS R&B NIGHT

SO 15.11.2008

CLUB DC1, VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 1, PRAHA 1

START: 22 HOD.

Žhavá listopadová sobotní noc Vám přináší novou luxusní RnB party s názvem „RHYTHM&BLING”, která se bude konat v elegantním prostředí klubu DC1. Kromě prvotřídních DJs a vynikající atmosféry se v průběhu noci můžete těšit na projekci videoklipů vašich oblíbených RnB interpretů na LCD obrazovkách po celém klubu. Program obohatí sexy „Dark Spirit Dancers“ a BeatBox show. Těšte se na divokou jízdu roztančených dámských podpatků, v záři reflektorů a... bud‘te glamorous!…

Jako DJ stars se představí: KAZ D – mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a je zárukou spokojeného a plného parketu; DJ RAWAL, který je rezidentem noci Bounce v klubu Radost FX a patří k předním RnB party DJs u nás. Kromě vystupování v klubech je rovněž známý díky spolupráci s americkým raperem Nironicem, se kterým mají pravidelný pořad Black Out Show na radiu Spin. Speciální host: DJ BOZHIDAR.

Vstupenky lze zakoupit v přeprodejích Ticketstream za 150 CZK. Vstup na místě za 190 CZK a VIP 390 CZK.

Rezervace VIP-SMS 773 645 567

Více info: www.night-prague.cz

Přidáno: 06.11.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.