RHYTHM a BLING - Chrismas Edition

Night PragueNIGHT-PRAGUE.CZ PRESENTS
RHYTHM&BLING
CHRISTMAS EDITION

GLAMOROUS RNB NIGHT
SO 20.12.2008, START: 22 HOD.

CLUB DC1,
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 1, PRAHA 1

Special guest IVAN HOE
DJs: KAZ D, RAWAL, JORGOS
Videoprojection, R&B Dancers po celou noc

Vstupné  190,- Kč
Guestlist pouze do 24:00

Znovu tu máme sobotu a sní již třetí pokračování luxusní RNB noci s názvem „RHYTHM&BLING”. Vánoční edice této party se bude opět konat v elegantním prostředí klubu DC1. Kromě kvalitních DJs a vynikající atmosféry se v průběhu noci můžete těšit na projekci videoklipů vašich oblíbených RNB interpretů na LCD obrazovkách po celém klubu. Pozvání přijal speciální host, beatboxer a vokalista kapely Navigators IVAN HOE BBB. Tento skvělý showman, representant  3.místa v beatboxu za ČR spolupracuje s projekty jako jsou Kontrafakt, Vladimir s PSH a pořad Pustit žilou s Veronikou Žilkovou. Program obohatí krásné a sexy „Dark Spirit Dancers“. Máte se opravdu na co těšit. MERRY CHRISTMAS…

Jako DJ stars se představí KAZ D – mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a je zárukou spokojeného a plného parketu. DJ RAWAL je rezidentem noci Bounce v klubu Radost FX. Patří k předním RnB party DJs u nás. Kromě vystupování v klubech je rovněž známý díky spolupráci s americkým raperem Nironicem. Mají pravidelný pořad Black Out Show na radiu Spin.

Speciální host a showman DJ JORGOS.
Vstup na místě za 190 CZK.
Rezervace VIP-SMS 773 645 567
Více info: www.night-prague.cz

Přidáno: 17.12.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.