Řekněte si Ježíškovi o ...

01TheOne

Chcete se vyčlenit z davu a být jedineční? Máte rádi, když jste středem pozornosti? Pořiďte si binární hodinky 01TheOne! Nebo si je nechte nadělit pod stromeček. Určitě si je zasloužíte! Inspirujte se novou podzimní kolekcí, která je vrcholem pro letošní rok.

binární hodinky

 

Nové modely z řad Slim Square, Spinning Wheel AN08 a Spinning Wheel AN09 zaujmou nejen širokým spektrem barev, ale také svým originálním designem. Můžete se těšit jak na unisexové modely, tak i řadu pouze pro ženy.

 

Slim square

Slim Square Lady

 

Binární hodinky z řady SLIM SQUARE Lady jsou věnované pouze ženám. Díky pestrobarevnému provedení se stanou originálním módním doplňkem. Na hodinkách je použito křemíkové sklo v kombinaci se silikonovým páskem, který zaručí snadnou údržbu. Vybírat můžete ze sedmi barevných kombinací.

 

Více najdete v sekci: Slim Square Lady

 

Spinning Wheel AN08

Spinning Wheel AN08

 

Unisexové hodinky z řady SPINNING WHEEL AN08 s nadčasovým designem si opravdu zamilujete. Kombinace oceli a barevného plastu dodávají hodinkám originální vzhled. Opět můžete vybírat z několika barevných kombinací a to jak ve stříbrném, tak i v černém provedení.

 

Více naleznete v sekci: Spinning Wheel AN08

 

Spinning Wheel

 

Spinning Wheel AN09

 

Poslední novinkou z naší podzimní kolekce jsou stylové unisexové hodinky z analogové řady SPINNING WHEEL AN09. Díky originálnímu LCD displeji ve tvaru přesýpacích hodin bude čtení času zábavné. I v této řadě můžete vybírat ze šesti barevných variant.

 

Více naleznete v sekci: Spinning Wheel AN09

Přidáno: 14.11.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…