Putování za křišťály moci začíná!

FRAGMENT

Kouzla, tajemné proroctví a magická moc jsou blíž, než byste si mysleli.Po úspěšných zahraničních titulech nabízí Nakladatelství Fragment čtenářům zbrusu novou českou fantasy ságu.  Už 3. září 2010 se na pulty knihkupectví dostane první ze čtyř plánovaných dílů příběhu o Křišťálech moci z pera mladé české autorky Michaely Burdové.
V prvním díle s názvem Křišťály moci – Zrada temného elfa se čtenáři seznámí s obyčejnou vesnickou dívkou Neilin, které se, poté co o vlásek unikne smrti a seznámí se s tajuplným elfským bojovníkem, změní celý život.  Aniž by o tom věděla, dotkne se jí mocné proroctví. Pouze ona totiž dokáže najít legendární mocné křišťály, po nichž celou svou černou duší prahne temný elf Isgraël. Nielin musí ujít velký kus země a pochopit mnoho věcí, aby našla tu správnou cestu a možná i lásku.

O autorce:
Michaela Burdová žije v Praze Sedlčanech, kde také vystudovala Střední odbornou školu ekonomickou. Je autorkou původní české fantasy trilogie s názvem Poselství jednorožců, kterou jako její prvotinu knižně vydalo Nakladatelství Fragment. Za třetí knihu z edice Poselství jednorožců – Záchrana Lilandgarie získala tato nadějná mladá spisovatelka
3. místo v kategorii „cena dětí“ v rámci ankety Sukovy studijní knihovny literatury pro mládež o  nejoblíbenější knihu roku 2009.

Anotace:
Vítejte v Mianthilii, čarovné zemi elfů!Síly dobra a zla stojí proti sobě! Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět. Dle proroctví může křišťály najít a získat pouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém poslání nic netuší. Dívky se snaží zmocnit Temný elf Isgraël, proti kterému stojí bojovník bílých elfů Arwin.Jak dopadne boj dvou mocných znepřátelených sil? Podaří se Neilin najít a získat první z mocných křišťálů?

Autorka: Michaela Burdová

Přidáno: 30.08.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.