Pure Platinum v tuto sobotu!

Pokračování luxusní párty proběhne jako vždy pod vedením nejznámějších soul solders DJs Omar a Abd52. Zapomeň na vše co není elegantní a přijď to roztočit společně s ostatními! Akce začíná v 22:00. Vstup na party je 190,- Kč, VIP za 290,- Kč. Prvních deset lidí, kteří napíší nam mail se svým jménem na info@starmixparty.cz má volný vstup pro sebe a svůj doprovod! A můžete stáhnout STARMIX MIXTAPE PURE PLATINUM.

Pure Platinum
Glamorous R&B Night

Sobota 26.1.2008, Doors open at 22:00

River Club – Občanská Plovárna
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support: Bozidar
R&B Dancers po celou noc

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Guestlist pouze do 24:00

Více informací na www.obcanskaplovarna.cz.

Přidáno: 23.01.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…