Pure Platinum – Special show by NASTY

Pure PlatinumJako vždy luxusní RnB zábava probíhá každou druhou sobotu v nóbl podniku River Club na Občanské plovárně pod vedením Platinum Soul DJs Omar a Abdul52. Tentokrát se můžete těšit na Special Beatbox show od NASTY.

Beatboxer Nasty má za sebou nejvíc vyhraných beatbox battlů v ČR. V minulosti se stal superstar do 19 let. Nyní se chystá na exhibici do Švédska, kde bude prezentovat historicky první beatboxové album v Čechách FanyNasty by Jaro Cossiga.

Pure Platinum
Glamorous R&B Night
Sobota 6. 10. 2007, Start 22:00 h

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Special Beatbox show by NASTY
Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support DJ: Bozhidar
Videoprojection, R&B Dancers po celou noc
Chillout zóna: na lodičkách (přístav přímo v klubu)
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz.

Přidáno: 03.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…