Pure Platinum – Latino Live Show

Pokračování luxusní párty, pod vedením nejznámějších DJs Omar a Abd 52 tentokrát proběhne jako Cuba Libre speciál, kam přijal pozvání zpěvák reggaetonu Juan Carlos. Tento charismatický a charakterní člověk se narodil 19.01.1967 v Rancho Velóz na Kubě. Latinsko-americké hudbě se věnuje již od dětství a jako každý Kubánec má tento žhavý a inspirující styl muziky a zároveň také tanec přímo v srdci. V roce 2003 zakládal Latino Club Tropison, kde mimo dalších aktivit učí Salsu dodnes. Kromě oblíbených latinskoamerických rytmů, kterými oslníte na parketu, nebudou chybět ani exotické koktejly, které vám rozproudí krev, Special Dance show anebo tématická videoprojekce.
A nezapomeňte Pure Platinum je šampaňské a jahody, podpatky a nalakované nehty, diamanty a perly!

 

Pure Platinum
R&B Glamorous Party

Sobota 25.8.2007, start 22:00

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Live Latino Show: Juan Carlos
Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support DJ: Bozhidar
Exotic cocktails, Special Dance show
Videoprojection
R&B Dancers po celou noc
Chillout zóna: na lodičkách (přístav přímo v klubu)

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč

Více informací na www.starmixparty.cz.

Jako bonus si můžete stáhnout PURE PLATINUM RINGTONE ve formátu mp3.

Přidáno: 22.08.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.