Pure Platinum – JAD Dance Company

Pure PlatinumJako vždy luxusní RnB zábava probíhá každou druhou sobotu v nóbl podniku River Club na Občanské plovárně pod vedením Platinum Soul DJs Omar a Abdul52. Tentokrát se můžete těšit na JAD Dance Company, které předvedou Special New Style Street Show.

JAD je originálním spojením lidí, hudby a tance. Již 7 let experimentuje na poli součastných uměleckých stylů, moderních choreografií i multimediálních produkcí. Na jedné straně stojí práce v zahraničí: tvorba choreografie a show pro Evropské, Americké či Asijské klienty, návrháře nebo společnosti. Na straně druhé domácí taneční a hudební scéna, streetová sekce taneční skupiny JAD, práce s českými umělci, tvorba vystoupení pro koncerty či TV programy.

Taneční skupina JAD vznikla v Praze v roce 1999. Nejdřív jako parta tří kamarádů Katky, Dity a Yemiho. Později se tato skupina začala rozrůstat. Vedle Streetdance přibily další taneční styly; Jazz, Ethno, Bojova umění, Capoeira. Dnes je útočištěm těch nejtalentovanějších osobností nejen tanečního světa. Má na kontě spolupráci s nejznámějšími světovými choreografy a její členové působí na mnoha jevištích v Evropě i USA.

 

Pure Platinum
R&B Glamorous Party

Sobota 22. 9. 2007, Doors open at 22:00 h

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Special New Style Street Show by JAD Dance Company
Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support DJ: Bozhidar
Videoprojection, R&B Dancers po celou noc
Chillout zóna: na lodičkách (přístav přímo v klubu)
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz.

Přidáno: 17.09.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.