Pure Platinum - Glamorous R&B Night Latino Edition - Warm Up Miami Cream

Pure PlatinumStarmix promo agency a River Club uvádí PURE PLATINUM Glamorous R&B Night Latino Edition, tentokrát jako Warm Up Miami Cream Hot Latin & RnB party!

Pokračování luxusní párty, kam už podruhe přijal pozvání zpěvák reggaetonu Juan Carlos, proběhne jako vždy pod vedením nejznámějších soul solders DJs Omar a Abd52. Tento charismatický a charakterní člověk se narodil na Kubě latinsko-americké hudbě se věnuje již od dětství a jako každý Kubánec má tento žhavý a inspirující styl muziky a zároveň také tanec přímo v srdci. Kromě oblíbených latinskoamerických rytmů, kterými oslníte na parketu, nebudou chybět ani exotické koktejly, které vám rozproudí krev, Special Dance show anebo tématická videoprojekce. Zapomeň na vše co není elegantní a přijď to roztočit společně s ostatními!

Akce začíná v 22:00 h. Vstup na party je 190,- Kč, VIP za 290,- Kč. A nezapomeňte sledovat soutěže o volné lístky na radiu InfoDJ.

Pure Platinum
Glamorous R&B Night Latino Edition
Warm Up Miami Cream
Sobota 3.11.2007, Doors open at 22:00 h

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Live vocal: Juan Carlos (Cuba)
Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support DJ: Bozhidar, Froy
R&B Dancers po celou noc!

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz.

Přidáno: 30.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.