Pure Platinum – 50 cent Warm Up

Pure PlatinumLuxusní zábava každou druhou sobotu pod vedením Platinum Soul DJs. Máš už lístek na 50 cent? Pokud ano, tak můžeš v sobotu 17. 11. úplně zdarma na Warm Up party do River Clubu na Občanské plovárně. Každej, kdo se u vchodu prokáže lístkem na 50 cent, má vstup zadarmo po celou noc. Těšit se můžeš na tématické projekce a spoustu hudby od nejúspěšnějšího a nejbohatšího rapera všech dob. Vstup zdarma do 24:00 h mají také všichni s Americkým občanstvím. Zapomeň na vše, co není elegantní, a přijď to roztočit společně s ostatními!

Akce začíná v 22:00 h. Vstup na party je 190,- Kč, VIP za 290,- Kč. A nezapomeňte sledovat soutěže na http://soutez.vzdelani.cz!

Fotoreport z minulé party.

Pure Platinum
Glamorous R&B Night
50 cent Warm Up
Sobota 17.11.2007, Doors open at 22:00 h

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

Platinum Soul DJs: Omar & Abdul52
Support DJ: Bozhidar
Videoprojection, R&B Dancers po celou noc
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
VIP zóna 290,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz.

Přidáno: 12.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.